6-тижневий план тренувань, який допоможе позбутися жиру на животі

Статті

У житті сучасної дівчини відбувається занадто багато подій. Щільний графік може стати виправданням для пропуску тренування, а іноді висока зайнятість просто відбиває бажання відвідувати тренажерний зал. Однак здоровий спосіб життя і фізичні вправи — це далеко не тільки тренування. Ви повинні змусити себе рухатися скрізь, де б ви не знаходилися (навіть якщо у вас немає спеціального обладнання).

Щоб скинути зайву вагу, необхідно бути послідовною і тренуватися регулярно. Якщо ви хочете привести свої м’язи в тонус і скинути пару зайвих кілограмів, тоді цей пост для вас. Вашій увазі пропонується ефективний 6-тижневий план тренувань.

Перед початком заняття обов’язково розігрійте м’язи і суглоби, щоб уникнути отримання травми.

1. Стрибки на місці з піднятими руками — 10 повторень

Вихідна позиція — ноги разом, руки з боків. Підстрибніть і поставте ноги ширше ваших плечей, одночасно піднявши руки вгору. Зробіть ще один стрибок і поверніться у вихідну позицію. Коліна тримаєте зігнутими.

2. Присідання — 10 повторень

Покладіть руки за голову, ноги поставте на ширину плечей. Зігніть коліна і почніть присідати (уявіть, що ви сідаєте на уявний стілець). Тримайте спину рівно. Не допускайте, щоб коліна виходили за межі лінії пальців ніг. Перебуваєте в положенні сидячи протягом декількох секунд, після чого повертайтеся у вихідну позицію.

3. Віджимання в нахилі — 10 повторень

Віджимання — досить складна вправа для новачків, тому ви можете використовувати стілець або стіл для полегшення завдання. Поставте руки перед собою ширше ваших плечей. Опустіть тіло, наближаючи груди до стільця. Тримайте корпус рівно. Відіжміться від стільця і ​​поверніться у вихідне положення.

4. Підйом ніг для опрацювання нижніх черевних м’язів — 10 повторень

Ляжте на підлогу, трохи підніміть груди, щоб відчути скорочення м’язів черевного преса. Підніміть ноги, залучаючи нижні абдомінальні м’язи, коліна тримаєте трохи зігнутими.

5. Бічна планка і підйом ніг — по 5 повторень на кожній зі сторін

Ляжте на бік, тримайте ноги разом, а передпліччя розташуйте точно під плечем. Підніміть стегна так, щоб ваш корпус сформував пряму лінію. Утримуйте таке положення протягом декількох секунд, після чого підніміть вгору вищерозміщену ногу і опустіть. Зробіть те ж саме на іншій стороні.

Для досягнення бажаного результату виконайте цей комплекс вправ 3 рази. У кожному підході повинно бути по 10 повторень. Перерва між колами може становити 1-2 хвилини.

Мотивуйте себе за допомогою ведення спеціального тренувального щоденника.

Рекомендована частота тренувань — 3 рази на тиждень. Не варто падати духом, якщо ви втомлюєтеся, — це всього-на-всього адаптаційна реакція організму. Якщо під час тренування ви не пітнієте, а частота серцевих скорочень не збільшується, ймовірно, ви робите щось неправильно, калорії при цьому згоряти не будуть.

Будьте уважні і стежте за своїм самопочуттям. При виникненні запаморочення тренування слід припинити. Пийте достатню кількість води для запобігання дегідратації.

Сподіваємося, вам сподобається цей комплекс вправ, а важка робота і наполегливість принесуть вам бажаний результат.

Сподобалося? Поділіться з друзями!
Залишити відповідь